YOU´RE PERFECT

Hello!
Na tento moment som čakala celý týždeň. Večer, horúca čokoládka vedľa a ja vám píšem nový príspevok...  CIEĽ SPLNENÝ. 


Často od ľudí počúvam ako sami seba zahadzujú alebo sa chcú stať inými osobnosťami, lebo iný ich za to odsudzujú. Ľudia sa často chcú zmeniť najmä kvôli tomu aby urobili dojem. Niekto má na tvári nedokonalosti, tak na seba nahádže nepredstaviteľné množstve make- upu  a myslí si, že je krásny,múdry,zábavný skrátka iný človek. Niekto kto je chudý ako špilka sa rozhodne jesť vatu aby schudol aj posledné kilo čo mu ostalo. Niekto kto je plnší tak nebude jesť vôbec, len aby urobil dobrý dojem na okolie.
Potom tu máme aj takých , ktorí kritizujú každého kto im vojde do cesty bez toho aby mali čo i len najmenší dôvod. Ten je tučný,ten je hlúpy, ten je malý, ten je namyslený, ten je trápny... ale hlavne, že sami sú "dokonalí". 
Nepodceňujte sa. Nezáleží na tom ako vyzeráš, záleží na tom ako sa správaš. A tí čo to nevidia alebo to nechcú vidieť časom pochopia, že sa mýlili. Ak sa ti niekto posmieva nad tým aký si ... usmej sa a choď ďalej. Nemá cenu sa rozčuľovať nad našimi neprajníkmi. Týmto článkom som chcela povedať len to, že nezáleži na vzhľade, záleží na tom ako sa správaš.
A ak ide o ten vzhaľad podľa môjho názoru sme všetci PERFEKTNÍ a hlavne JEDINEČNÝ.

... horúca čokoládka mi vychladla...NINAVE

8 komentárov:

♥ MILUJEM VAŠE KOMENTÁRE♥

Instagram