• VZORKUJEM- PARFÉMY

  Hello!
  Prázdniny sú v plnom prúde a ja ako som si povedala, tak zatiaľ sa ani trošku nenudím. Dnes som si pre vás pripravia článok, v ktorom budem hodnotiť, hovoriť o vzorkách, ktoré som mala možnosť vyskúšať. Možno vás to inšpiruje ku kúpe niektorých z produktov. Vzorky mi poslali zo stránky parfums.sk. V tomto článku sa pozrieme bližšie na vzorky zamerané na vône.  1. Hugo Boss - Jour Pour Femme

  Zloženie:
  Hlava: limetka, kvet grapefruitu
  Srdcezimolez, frézia, konvalinka, biele kvety
  Základ: jantár, breza 

  Prvú vzorku, ktorú som mala možnosť vyskúšať je od Huga Bossa - Jour Pour Femme. Vôňa je veľmi príjemná, elegantná, vôbec nie ťažká. Myslím si, že je na každodenné nosenie ako stvorená. Veľmi sa mi páči aj celkový vzhľad flakónu. Ďalším plusom je aj cena, ktorá je veľmi priaznivá. Čo však musím trošku vytknúť a som z toho trošku sklamaná je výdrž vône. 


  2. Escada Especially


  Zloženie: 

  Hlava: hruška, ambrette
  Srdce: ruža, ylang-ylang
  Základ: pižmo 

  Ďalej som mala možnosť vyskúšať aj Escadu Especially. Na túto vôňu som už počula mnoho pozitívnych ohlasov. A naozaj- je úžasná. Má veľmi krásnu, ženskú a najmä nerušivú kvetinovú vôňu. Čo sa týka výdrže, tak vydrží dlho. Čo sa týka ceny tak je podobne ako pri predchádzajúcom praféme veľmi priaznivá. Keďže je leto, tak táto vôňa je na toto obdobie ako stvorená a je neskutočne sexi. Vôňa ma oslovila natoľko, že si ju plánujem kúpiť.
  Zloženie:


  Hlava: kumquat, kvet jablone, kvet citrónovníka
  Srdce: ruža, jazmín, kvet kaktusu
  Základ: kokos, drevité tóny, pižmo 

  A máme tu poslednú vzorku. Tentoraz tu mám toaletnú vodu od Guess- Dare. Pokiaľ si pamätáte, tak túto vôňu som spomínala, že by som, si ju priala v jednom mojom z Wishlistov. Bola som veľmi potešená, že som si mohla vyskúšať aspoň vzorku. Krásna, čistá, veľmi svieža ženská vôňa, ktorá je veľmi ľahká a nerušivá. Ideálna na každodenné použivanie. Čo sa týka výdrže tak je to trošku horšie, keď si to porovnám napríklad už so spomínanou Escadou. Ale veď predsa je to toaletná voda a za takúto cenu môžem povedať že úplne úžasná. A v neposlednom rade by som rada vypichla aj krásny vzhľad celkového balenia. 

  Nie som žiaden odborník na vône, len som tu opísala svoje pocity z daných vôní. 
  Aká je vaša aktuálne obľúbená vôňa? Budem rada ak mi napíšete svoje tipy dolu do komentáru. 

  Užívajte dňa. • 4 komentáre:

  1. Krásny článok! ♥ Je skvelé, že sa nenudíš, mne to nie vždy vyjde :D Môj obľúbený je parfém od Pupy I´m :D
   Girl with pink nails

   OdpovedaťOdstrániť
   Odpovede
   1. Ďakujem. Parfém od Pupy musí byť skvelý.

    Odstrániť

  Thank you for lovely comments. I love you. ♥♥♥