HAUL Z MADRIDU

Ahojte!
Tak už sa nám blíži pomaličky koniec týždňa. Môj týždeň prebehol v skutku pohodovo, žiaden stres, žiadne náročné písomky či skúšky. Každým dňom som čo raz viac a viac pozitívnejšie naladená, pretože každú chvíľu začínajú prázdniny a sviatky.  Dnes som sa rozhodla ukázať vám pár vecí, ktoré som si kúpila v Madride.

Ako prvé som si musela bez podmienečne kúpiť zimné doplnky. Už dlho som chcela obrovský zimný šál. Tam sa mi páčil práve tento, takže som ho bez váhania zobrala. K nemu som si  dopasovala a kúpila aj dve čiapky. 


Ako som sa tak prechádzala medzi regálmi oblečenia v Primarku tak som natrafila aj na tento úžasný hnedý kabát. Veľmi sa mi páči práve pre jeho jednoduchosť a farbu. Presne takýto som dlho dlho zháňala. 


Keďže riflí nie je nikdy dosť, tak som si zobrala aj jedny čierne. 


Na ulici plnej obchodov som nemohla vynechať jeden z mojich najobľúbenejších obchodov - Stradivarius. Tento krát som si v ňom kúpila túto košeľu, ktorá ma oslovila farbou a pásikmi - pásiky sú preste božské. kto to má na rovnako?


Viem, že sa vám to bude zdať smiešne ale tu na Slovensku nikdy neviem nájsť papučky podľa mojich predstáv. Keď som tam zbadala tieto ani som neváhala a už boli v košíku. 


Z kozmetiky som si kúpila tieto 2 matné rúže. Som veľmi prekvapená, pretože za tú cenu sú nenormálne úžasné. Vyzdržia veľmi dlho, nelepia sa a pigmentácia je úplne úžasná. 


A ako posledné drobnôstky som si kúpila suchý šampón, ktorý som chcela veľmi dlho vyskúšať(a je perfektný) a odličovacie obrúsky, ktoré som si kúpila hlavne preto, lebo obal mali veľmi pekný (haha).

Prajem vám ešte pekný zvyšok týždňa a pokojný víkend.

NINAVE

8 komentárov:

 1. naozaj krásne veci si si kúpila, a musím pochváliť aj nádherné fotky :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tá hnedá bundička je nesmierne atraktívna.

  Čo je dobré to musím mať aj s novou vianočnou GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Rúže vyzerajú skvelo! ♥ A šál je krásny, ja som si kúpila nedávno podobný, je na mojom blogu v December new-in. A čapice tiež krása! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nádherné vecičky <3 A chválim aj fotografie! :)
  Mne osobne sa najviac páči tá košeľa, v poslednej dobe som si ich veľmi obľúbila :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Skvělé věci, nejvíce se mi líbí šála a obě čepice. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Páni, veľmi pekne si to nafotila a super veci ♥♥
  Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jsi jako má spolubydlící - ta si koupila drahé kapesníky kvůli obalu.:D
  Ta šála je nádherná.♥
  Jů, já dostala takové papučky k Mikuláši.:D
  Blog na zabití

  OdpovedaťOdstrániť

♥ MILUJEM VAŠE KOMENTÁRE♥

Instagram