TIPY NA VIANOČNÉ PRESTIERANIE

Vianočné koledy, v pozadí ligotajúci sa stromček, vôňa kapustnice, slávnostné šaty. Áno moji milí, máme tu opäť raz po roku najkrajšie sviatky - Vianoce. 


Vianoce mám z celého roka najradšej. Milujem tú pokojnú atmosféru štedrého dňa, čas keď sme všetci spolu, vianočné filmy, (tohto roku možno konečne aj) sneh, mamkine dobrôtky a všetko všecičko okolo toho. Určite sa každý z nás teší i na štedrú večeru, na ktorú sa už nejeden deň pripravuje každá domácnosť. Potraviny sú nakúpené a už môžu pomaly začať posledné prípravy na hostinu. K posledným prípravám určite neodmysliteľne patrí aj vianočný stôl, ktorý nesmieme opomenúť. Dnes som si pre vás pripravila zopár tipov ako si krásne vianočne ozdobiť stôl na štedrú večeru, ktorými sa môžete inšpirovať.


  
Zdroj - PINTEREST

Tak vám ešte všetkým prajem krásne a požehnané sviatky, odpočiňte si a užívajte dňa,

Unknown

5 komentárov:

 1. Krásne tipy na prestieranie, mala si vidieť moje hrozne dnešne :D ale ked sa raz s manzelom nastahujeme do svojho,, vtedy si dám viac zalezat a uzijem si to.. krasny blog, sledujem :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Love your post dear ♥
  If you want you can check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/?m=1

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Wau veľmi pekné inšpirácie :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

♥ MILUJEM VAŠE KOMENTÁRE♥

Instagram