O MNE
Myslím si, že všetci máme niekdy v živote dosť nepríjemné situácie, ktoré nám dokážu dosť výrazne ovplyvniť náš vlastný príbeh, ktorý nám osud píše. Presne to sa stalo aj mne a pozrite sa, čo z toho vzniklo. Celkom úspešný blog Ninave. Nikdy som si nemyslela, že mi to vydrží, pretože moje ciele sú často nedosiahnutelné (napríklad ako novoročné prevzatia - tým už nebudem veriť nikdy). Ale zistila som, že písanie článkov o témach, ktoré sú mi blízke, je jedna z mála vecí, ktoré ma bavia ,a tak ľahko sa ich nevzdám. 

A teraz trošku ku mne. Volám sa Nina (preto aj to Ninave), a som študentkou bilingválneho gymnázia. Vo voľnom čase sa venujem folklórnym tancom, ktoré už tancujem 13 rokov a veľmi ma bavia. Tancovanie a následne vystupovanie je jedna vecí, ktoré ma napĺňajú. Taktiež tam mám fakt super partiu priateľov, s ktorými sa stále zabavím. K môjmu životu patrí aj moja rodina a psík Maxík ,ktorých mám nadovšetko rada.  

Blog Ninave si prešiel fakt výraznými zmenami. Od rôznych názvov až po všelijaké čudné dizajny. Za tie rôčky čo blogujem som sa dosť psychicky zmenila, a s tým sa menila nie moja vizáž (kebyže si dám prefarbiť vlasy, tak pravdepodobne nemám domov) ale práve tento blog. Teraz s odstupom času som spokojná aj so sebou aj s týmto blogom. 

 A o čom vlastne tento blog je? Pomocou svojich článkov opisujem chvíle, ktoré ma v mojom živote postretli. Či už sú to tie dobré alebo tie zlé rada sa s vami o ne podelím, pretože takéto situácie môžete práve prežívať aj vy. Rada píšem aj o cestovaní, jedle a dizajne.

To by bolo do takého úvodu asi všetko. Ak vás tento blog zaujal bola by som veľmi šťastná ak by ste sa tu aj naďalej vracali pravidelne a aby vám moje články niečo dali.
Ninave a Nina sa budú veľmi tešiť na vaše komentáre a na ďalšiu návštevu. 

V prípade akýchkoľvek otázok, či spoluprác ma môžete slobodne kontaktovať prostredníctvom tohto e-mailu: nina.vincova@gmail.comŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

♥ MILUJEM VAŠE KOMENTÁRE♥

Instagram